Torrent indirme hızı arttırma 2018. EN İYİ UTORRENT HIZLANDIRMA AYARLARI 2017 (RESİMLİ ANLATIM) 2019-03-21

Torrent indirme hızı arttırma 2018 Rating: 4,9/10 1197 reviews

Torrent Hız Arttırma Resimli Anlatım

torrent indirme hızı arttırma 2018

Toolbar yüklenmesi için izin istiyor. Aktif transfer limiti ve aktif indirme limiti bölümü ise, tamamen internet hızınızın durumu ile ilgilidir. Monova, ücretsiz indirme sağlayan başka bir popüler torrent sitesidir. Ayrıca reklamsız uTorrent ile reklamlar yerine ücret ödemek isteyen kullanıcılar için tercih sunulmaya da başlandı. Torrent başına gönderme yuva sayısına ise; 10 değerini giriyoruz.

Next

Steam İndirme Hızı Nasıl Arttırılır?

torrent indirme hızı arttırma 2018

Adım Şimdi programı kapatıp tekrar açalım, eğer program hata verip onarma adımına geçerse, baştan kuruyormuş gibi devam edin ve sonra indirme hıznın arttığını göreceksiniz. Biz de Fifa 16 Unlocked sürümünü sizlerle paylaşacağız. Ayarlar hakkında sorusu olan arkadaşlar eklemek istedikleri bilgileri yorumlar kısmından bizlere iletebilirler. Kullanıcı Puanı 0 0 oy Türkçe İnternet Hızını Arttırma Programı cFosSpeed, aboneliğinizi en iyi şekilde kullanmak için İnternet bağlantısını optimize edip arttıran ve hızlandıran mükemmel bir programdır. Çünkü sistem burada belirteceğiniz hız seviyesine göre indirme hızınızı sınırlandırabilir. Bu makaleden doğacak herhandi bir maddi, manevi veya hukuki sonuç size aittir.

Next

cFosSpeed İndir

torrent indirme hızı arttırma 2018

Güya en çok indirilen oyun bide. Bunlar aynı zamanda kendi kullandığım ayarlardır. Gönderme hızınızı en fazla 10 yapın. Torrent indirme hızını artırmak için paylaştığımız makalemizi faydalı buldunuz mu? Oyunu şimdiden indirebilir Crack düştüğünde, küçük bir işlem ile hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bu da ortalama bir oyunun saatlerce anca inmesi anlamına geliyordu.

Next

uTorrent İndirme Hızı Arttırma

torrent indirme hızı arttırma 2018

Ama küçükte olsa steam oyun indirme hızında artış gözlemlenebilir. Hadi o zaman başlayalım; uTorrent Hızlandırma Ayarları Adım adım ilerliyoruz ve işlemler sonunda Torrent indirmelerimiz maksimum hıza ulaşmış oluyor. Bu torrent sitesini en azından bir kez denemelisiniz. Burada torrent siteleri hakkında konuşurken şimdiye kadar yapılmış en iyi sitelerden biri geliyor, KickAss Torrent her zaman listede en üst sırada geliyor. Ona binaen başkalarının hızlı indirmesi içinde sen seedliyosun. Ben aynen devam ediyorum Karşımıza gelen Yapılandırma Penceresi.

Next

En Hızlı Tracker Listesi 2018

torrent indirme hızı arttırma 2018

Güncelleme: Kickass Torrent yeni alan adı ile geri döndü. Örneğin indirilen dosya bir video dosyası ise, bu video dosyasını doğrudan ZbigZ üzerinden izlemek mümkündür. Torrent temelde Torrent İstemcileri için bir dosya uzantısıdır. Dosyaların kullanıcılar tarafından yüklendiği site. Bu konuda sorunlarından kurtulanlar ve Torrent indirme hızları yükselenler bize bunları yorum olarak yazarlar ve bizi bilgilendirirlerse bu konunun güncel kalmasını ve daha faydalı olmasını sağlamış oluruz. Bir yönlendirme kuralı oluşturun, ilk ve son port olarak aynı port numarasını girin. Ayrıca uTorrent hızlandırma ile alakalı yapacağınız yorumlarla karşılıklı olarak bilgi değerlendirmelerinde bulunabilirsiniz.

Next

Steam Oyun İndirme Hızını Arttırmak

torrent indirme hızı arttırma 2018

Yukarıdaki bölümden kaldığımız yere devam ediyoruz aslında bu adımda. Steam oyun indirme hızınızın, bu adımları uyguladıktan sonra önemli ölçüde artacağını unutmayın. Yapmanız gerekenler ; 1-Run calıştır a %appdata% Yazıyoz veya başlat kısmında ara bölümüne Roaming yazın ve dosyayı tıklayın 2-Çıkan Dosyada Ayarlarını Sıfırlıyacağınız Torrentin Adını utorrent vs. Ama bazı siteler %60 gibi oranda upload isteyebilir. Bu kısa birkaç işlem Steam servisinden indirme ve güncelleme işlemlerinde mucizeler yaratmayacaktır ancak gözle görülür iyileştirmelere de vesile olacaktır. Fakat birçok internet kullanıcısı Adil Kullanım Kotası, düşük internet hızı gibi sebeplerden ötürü Steam üzerinden oyun indirirken yavaş olmasından dolayı adeta can çekişmektedir.

Next

İstisnasız Tracker Listesi (Güncel 2019)

torrent indirme hızı arttırma 2018

Değerli yorumlarınızı bekliyorum, umarım işinize yaramıştır. Lakin bazı ek ayarlar ile birlikte, çok daha hızlı bir şekilde indirme işlemi yapılabilir. Belirtildiğ gibi paylaşım üzerine kurulu bir sistem olduğundan dolayı bağlantıdan bağlantıya farkediyor. Böylece ülkemiz sınırlarında yaşayan bir kullanıcı kendisine en yakın sunucudan daha hızlı bir şekilde indirme şansına sahip olacaktır. Sen o torrenti indirirken kim bilir kaç kişi seedlediği için hızlı indiriyosun.

Next

Steam İndirme Hızı Arttırma Yöntemleri

torrent indirme hızı arttırma 2018

Eski bir uTorrent sürümüne sahipseniz da kullanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere uTorrent hızı arttırmayı adım adım resimli olarak anlatacağız. Bununla beraber nasıl kullanılır sorularına ve hızlı indirme işlemleri için gerekli olan ipuçlarına da bu makalemiz kapsamında yer veriyor olacağız. Araç, belirli bir porta kısıtlama uygulanıp uygulanmadığını sınıyor. Daha sonrasında ise download yani indirme hızında da bir ayar yapılabilir. Bununla birlikte, eğer ayarlarla deneme yapıyorsanız daha iyi bir sonuç alabilirsiniz.

Next